Per Node Analytics (9.0.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Statistics
ru: Статистика

en: All
ru: Все

en: Address
ru: Адрес

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Source
ru: Источник

en: Hits
ru: Переходы

en: Apply
ru: Применить

en: Yearly
ru: Ежегодно

en: Sessions
ru: Сеансы

en: Page Views
ru: Просмотры страниц

en: Bounce Rate
ru: Показатель отказов

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
