Per Node Analytics (9.0.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Statistics
da: Statistik

en: All
da: Alle

en: Address
da: Adresse

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Source
da: Kilde

en: Hits
da: Besøg

en: Apply
da: Udfør

en: Asc
da: Stigende
