Per Node Analytics (9.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր
