Per Node Analytics (9.0.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Statistics
be: Статыстыка

en: All
be: Усе

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Source
be: Крыніца

en: Hits
be: Хіты

en: Apply
be: Ужыць
