Per Node Analytics (9.0.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: All
bo: ཡོངས

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Hits
bo: རྡེབ་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
