Per Node Analytics (9.0.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Statistics
et: Statistika

en: All
et: Kõik

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Source
et: Allikas

en: Hits
et: Tabamused

en: Apply
et: Rakenda

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
