Per User Block (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Core
lv: Kodols

en: User
lv: Lietotājs

en: Block
lv: Bloks

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
lv: Atļaut individuāliem lietotājiem pielāgot šī bloka redzamību savos konta uzstādījumos.

en: Customizable per user
lv: Pielāgojams katram lietotājam

en: Not customizable
lv: Nav pielāgojams

en: Customizable, visible by default
lv: Pielāgojams, pēc noklusējuma redzams

en: Customizable, hidden by default
lv: Pielāgojams, pēc noklusējuma apslēpts
