Per User Block (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Core
fi: Ydin

en: User
fi: Käyttäjä

en: Block
fi: Lohko

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
fi: Kayttäjät voivat valita käyttäjätilinsä asetuksissa, näkevätkö he tämän lohkon.

en: Customizable per user
fi: Valittavissa käyttäjäkohtaisesti

en: Not customizable
fi: Ei mukautettavissa

en: Customizable, visible by default
fi: Valittavissa, oletusarvoisesti näytetään

en: Customizable, hidden by default
fi: Valittavissa, oletusarvoisesti piilotetaan
