Per User Block (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Core
hr: Jezgra

en: User
hr: Korisnik

en: Block
hr: Blok

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
hr: Omogući pojedinima korisnicima prilagodbu vidljivosti ovog bloka na stranici s postavkama računa.

en: Customizable per user
hr: Prilagodljivo po korisniku

en: Not customizable
hr: Nije prilagodljivo

en: Customizable, visible by default
hr: Prilagodljivo, zadano na vidljivo

en: Customizable, hidden by default
hr: Prilagodljivo, zadano na nevidljivo
