Per User Block (8.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Core
be: Ядро

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
be: Дазволіць карыстальнікам рэдагаваць бачнасць блоку ў акаўнце.

en: Customizable per user
be: Кастамізаваны на аднаго карыстальніка

en: Not customizable
be: Не магчыма кастамізаваць

en: Customizable, visible by default
be: Магчыма наладзіць, адлюстроўваецца па змаўчанні

en: Customizable, hidden by default
be: Дазваляе мяняць настройкі, схаваны па змоўчанні.
