Per User Block (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Core
he: ליבה

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
he: מאפשר למשתמשים לקבוע באופן אישי האם התיבה תהיה גלויה אצלם. הדבר מתבצע על ידי כניסה להגדרת החשבון האישי שלהם.

en: Customizable per user
he: ניתן להתאמה אישית לכל משתמש

en: Not customizable
he: אינו ניתן להתאמה אישית

en: Customizable, visible by default
he: ניתן להתאמה אישית, מוצג כברירת מחדל.

en: Customizable, hidden by default
he: ניתן להתאמה אישית, מוסתר כברירת מחדל.
