Per User Block (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Core
nl: Kern

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
nl: Individuele gebruikers mogen de zichtbaarheid van dit blok in hun gebruikersinstellingen aanpassen.

en: Customizable per user
nl: Aanpasbaar per gebruiker

en: Not customizable
nl: Niet aanpasbaar

en: Customizable, visible by default
nl: Aanpasbaar, standaard zichtbaar

en: Customizable, hidden by default
nl: Aanpasbaar, standaard verborgen
