Per User Block (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Core
sv: Kärna

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
sv: Låter användarna anpassa blockets synlighet i sina kontoinställningar.

en: Customizable per user
sv: Anpassningsbart per användare

en: Not customizable
sv: Ej anpassningsbart

en: Customizable, visible by default
sv: Anpassningsbart, synligt som standard

en: Customizable, hidden by default
sv: Anpassningsbart, dolt som standard
