Per User Block (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Core
el: Πυρήνας

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
el: Να μπορούν οι χρήστες να ορίζουν την ορατότητα αυτού του μπλοκ στις ρυθμίσεις του λογαριασμού τους.

en: Customizable per user
el: Προσαρμοζόμενο ανά χρήστη

en: Not customizable
el: Όχι προσαρμόσιμο

en: Customizable, visible by default
el: Προσαρμόσιμο, ορατό από προεπιλογή

en: Customizable, hidden by default
el: Προσαρμόσιμο, κρυφό από προεπιλογή
