Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Download
hy: Բեռնել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
