Performance Budget (2.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Download
sv: Ladda ned

en: Label
sv: Etikett

en: Time
sv: Tid

en: Total
sv: Totalt

en: Unknown
sv: Okänd

en: To:
sv: Till:

en: Average
sv: Genomsnitt

en: Performance
sv: Prestanda

en: Plain text
sv: Ren text

en: Load
sv: Ladda

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: From:
sv: Från:

en: responses
sv: svar

en: Date range
sv: Intervall för datum

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: milliseconds
sv: millisekunder

en: Time (seconds)
sv: Tid (sekunder)

en: Thresholds
sv: Tröskelvärden

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
