Performance Budget (8.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Download
uk: Завантаження

en: None
uk: Немає

en: Label
uk: Мітка

en: Time
uk: Час

en: Total
uk: Всього

en: Unknown
uk: Невідомо

en: To:
uk: Кому:

en: Average
uk: Середнє

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Load
uk: Завантажити

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: All time
uk: Весь час

en: From:
uk: Від:

en: responses
uk: відповідей

en: Date range
uk: Період часу

en: Connect
uk: З'єднання

en: For example:
uk: Наприклад:

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: milliseconds
uk: мілісекунди

en: Time (seconds)
uk: Час (у секундах)

en: Thresholds
uk: Порогові значення

en: Median
uk: Середнє

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: requests
uk: запитів

en: elements
uk: елементи

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: View Detailed Report
uk: Переглянути детальний звіт
