Performance Budget (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Download
bg: Свали

en: Label
bg: Заглавие

en: Time
bg: Време

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Average
bg: Рейтинг

en: Performance
bg: Производителност

en: Load
bg: Зареди

en: From:
bg: От:
