Performance Budget (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Download
sk: Prevziať

en: Label
sk: Označenie

en: Time
sk: Čas

en: Total
sk: Celkom

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Average
sk: Priemer

en: Performance
sk: Výkon

en: Load
sk: Načítať

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: For example:
sk: Napríklad:

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
