Performance Budget (8.x-1.0-alpha9) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Download
nn: Last ned

en: Label
nn: Etikett

en: Time
nn: Tid

en: Performance
nn: Ytelse

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
