Performance Budget (8.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Enabled
ru: Включено

en: Download
ru: Скачать

en: None
ru: Нет

en: Label
ru: Метка

en: Time
ru: Время

en: Total
ru: Итого

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: To:
ru: Кому:

en: Average
ru: В среднем

en: Performance
ru: Производительность

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Load
ru: Загрузить

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: All time
ru: За все время

en: From:
ru: От:

en: responses
ru: ответов

en: Date range
ru: Диапазон дат

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Time (seconds)
ru: Время (в секундах)

en: Thresholds
ru: Предельные значения

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: elements
ru: элементы
