Performance Budget (8.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: None
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Time
ta: நேரம்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Average
ta: சராசரி

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: Load
ta: ஏற்று

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
