Performance profiler (1.0.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Type
ar: النوع

en: Action
ar: إجراء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Insert
ar: أدرج

en: Time
ar: الوقت

en: Total
ar: المجموع

en: Create
ar: أنشئ

en: Count
ar: العدد

en: Loop
ar: حلقة

en: Appearance
ar: المظهر

en: String
ar: المقطع

en: Query
ar: استفسار

en: Track
ar: تتبع
