Performance profiler (1.0.0-alpha7) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Time
ml: സമയം

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്

en: Track
ml: ചരണപഥം
