Performance profiler (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Action
ne: कारवाही

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Time
ne: समय

en: Create
ne: सिर्जना

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Appearance
ne: रूप
