Performance profiler (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Type
ur: قِسم

en: Action
ur: ایکشن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: String
ur: سطر
