Performance profiler (1.0.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Time
az: Vaxt

en: Create
az: Yaradıldı

en: Count
az: Say

en: Loop
az: Döngə

en: Appearance
az: Görünüş

en: String
az: Mətn

en: Query
az: Sorğu

en: Select
az: Seçin
