Performance profiler (1.0.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Type
id: Jenis

en: Action
id: Tindakan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Time
id: Waktu

en: Create
id: Buat

en: Count
id: Jumlah

en: Loop
id: Pengulangan

en: Appearance
id: Penampilan

en: String
id: Untai

en: Query
id: Kueri

en: Track
id: Telusuri

en: Select
id: Pilih
