Permalink Block (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
eo: Agordo de blokoj

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Region
eo: Regiono

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
