Permalink Block (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Region
hu: Régió

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Theme
hu: Smink

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Visibility Conditions
hu: Láthatóság feltételei

en: Visibility Condition
hu: Láthatóság feltétele
