Permalink Block (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ
