Permalink Block (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Region
lv: Reģions

en: Display
lv: Ekrāns

en: Theme
lv: Tēma

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Language code
lv: Valodas kods
