Permalink Block (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Block settings
tr: Blok ayarları

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Region
tr: Bölge

en: Display
tr: Gösterim

en: Theme
tr: Tema

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar

en: Visibility Conditions
tr: Görünürlük Koşulları

en: Visibility Condition
tr: Görünürlük Koşulu
