Permalink Block (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Block settings
gl: Axustes do bloque

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Region
gl: Área

en: Display
gl: Visualización

en: Theme
gl: Tema

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Dependencies
gl: Dependencias
