Permalink Block (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
hy: Բլոկի կարգավորումներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
