Permalink Block (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
is: Blokkastillingar

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Region
is: Svæði

en: Display
is: Sýna

en: Theme
is: Þema

en: Language code
is: Tungumálskóði
