Permalink Block (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
