Permalink Block (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Region
ps: سيمه

en: Theme
ps: ویینه

en: Plugin
ps: لګون
