Permalink Block (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Region
bg: Област на сайта

en: Display
bg: Дисплей

en: Language code
bg: Код на език
