Permalink Block (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Block settings
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
