Permissions Grid (2.0.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Create
be: Стварыць

en: locked
be: заблакавана

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Permission
be: Дазвол

en: Profiles
be: Профілі

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы

en: edit role
be: рэдагаваць статус
