Permissions Grid (2.0.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag

en: View
fil: Tingnan

en: The changes have been saved.
fil: Ang mga pagbabago ay napangalagaan.
