Permissions Grid (2.0.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները

en: edit role
hy: խմբագրել դերը
