Permissions Grid (2.0.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: View
ja: ビュー

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Create
ja: 作成

en: locked
ja: 固定

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Permission
ja: 権限

en: Profiles
ja: プロフィール

en: Save permissions
ja: 権限の保存

en: edit role
ja: 役割の編集

en: Media type
ja: メディアタイプ
