Permissions Grid (2.0.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Create
km: បង្កើត

en: locked
km: ជាប់សោ

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Profiles
km: ទម្រង់

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ

en: edit role
km: កែសម្រួល​តួនាទី
