Permissions Grid (2.0.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Create
cs: Vytvořit

en: locked
cs: zamčeno

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Profiles
cs: Profily

en: Save permissions
cs: Uložit práva

en: edit role
cs: upravit roli
