Permissions Grid (2.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах
