Permissions Grid (2.0.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
