Permissions Grid (2.0.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Create
az: Yaradıldı

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Permission
az: İcazə

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın
