Permissions Grid (2.0.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Create
bg: Създаване

en: Flag
bg: Информирай

en: locked
bg: заключено

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Permission
bg: Разрешение

en: Profiles
bg: Профили

en: Save permissions
bg: Запис на правата

en: edit role
bg: редактирай роля
